Menüü

TAAVI Finants programm on mõeldud kogu firma finantsarvestuse korraldamiseks alates algdokumentide registreerimisest kuni majandusaasta aruanneteni. Taavi Finants'i erineva võimsusega paketid pakuvad kvaliteetset lahendust väikestele, keskmistele ja suurtele firmadele.

Kasutajasõbralik

Taavi Finants aitab Teil olla täpne ja vähendab oluliselt töömahtu tänu omavahel seotud raamatupidamisregistritele - kõik all-süsteemides sisestatud tehingud kajastuvad automaatselt pearaamatus.

Elegantne ja selge loogikaga kasutajakeskkond hõlbustab programmi omandamist ja teeb edasise töötegemise mugavaks.

Dokumendid ja aruanded

Taavi Finants on oma aruandluse rajanud sajaprotsendiliselt R&R Report Writer'ile (üks USA juhtivatest aruandegeneraatoritest). See tähendab maksimaalset paindlikkust aruannete loomisel. Kõiki aruandeid on lihtne eksportida Word , Excelisse , RTF formaadis faili, kus neid on lihtne edasi töödelda.

Seos teiste TAAVI moodulitega

Taavi Finants on tihedalt seotud teiste TAAVI moodulitega (Palk, Põhivara, Ladu, Eelarve, Kontsern). Taavi Palk, Põhivara ja Ladu koostavad lausendid Taavi Finants'i. Eelarve ja Kontsern'i moodulid kasutavad andmeid Taavi Finants'ist. Taavi Palgast ja Põhivarast koostatud lausendid on Taavi Finants'is koondatud eraldi registrisse.

Taavi Ladu ja Finants on aga omavahel seotud reaalajas, st. niipea, kui arve vormistatakse Lao programmis, on ta koheselt kättesaadav Finants'is, mis tähendab tema kajastumist koheselt reskontrotes (sh. Bilansis jm. aruannetes). Erinevalt muudest moodulitest, mis koostavad lausendid Finants'i - Eelarve ja Kontsern'i moodulid kasutavad Finants'i andmeid. Eelarve võtab tegeliku täitmise summad osakondade lõikes ja Kontsern kogu firma käibed ning eraldi kontserni sisesed käibed.

Laiendatavus

Taavi Finants on hea nii ühekasutajasüsteemina kui ka suurema ettevõtte või organisatsiooni mitmekasutaja-süsteemina. Võrguversiooni puhul on samaaegsete kasutajate arv piiratud üksnes Teie arvutipargi tehniliste võimalustega.

Taavi Finants

Katab järgmised finantsraamatupidamise osad:Konto on kuni kümnekohaline (alfanumbriline kood)Kontoplaanis on võimalik rühmitada kontosid sarnaste algusosade järgi, mis tagab kiire ülevaate saamise sünteetilise arvestuse tasandil

 • pearaamat (kõikehõlmav kannete register)
 • pank (sh. elektroonilised maksekorraldused)
 • kassa
 • ostuarvete koostamine
 • müügiarvete koostamine
 • ostu- ja müügireskontro
 • aruandvad isikud, alimendid, kuluaruanded

Sisaldab lisaks kontoplaanile põhjaliku analüütilise arvestuse võimalusi:Sisaldab raamatupidaja töö hõlbustamiseks loodud keskset käibeandmikku (Exceli-tabeli sarnane ülevaatlik ekraanipilt), mille parimaks omaduseks on võimalus liikuda käivetelt otse kannetele ja teistele Taavi Finants'is koostatud alusdokumentidele (ostuarved, müügiarved, kassadokumendid jne.)Võimaldab kasutaja poolt vabalt kirjeldatavaid automaatkandeid ja tüüpkonteeringuid

 • firma divisionaalne jaotus
 • firma projektide arvestus
 • vabalt määratud finantsanalüütika (firma spetsiifikast lähtuvateks vajadusteks)
 • klientide analüütika
 • isikute analüütika

Võimaldab tööd paralleelselt mitme arvestusaastaga

Võimaldab tööd arvestusaastast erineva majandusaastaga

Sisaldab ühist registrit juriidilistele ja füüsilistele isikutele, kes võivad olla nii klientideks kui ka hankijateks. Seetõttu on kogu arvelduste ajalugu nähtav ühelt kaardilt.

Garanteerib reskontrote ja vastavate bilansikontode saldode 100%-lise kokkulangemise

Sisaldab lihtsat raamatupidamislike paranduste tegemise võimalust

Sisaldab võimalust kõiki tehinguid arvestada erinevates valuutades (sh. automaatne kasumi/kahjumi arvutus kursivahedest)

Dokumendid ja aruanded: kassaorderid, maksekorraldused, arved jt dokumendid. Pearaamat, päevaraamat, kasumiaruanne, bilanss ja hulk teisi raamatupidamisaruandeid. Aruandluse võimalusi laiendab USA päritolu aruandegeneraatori R&R Report Writer'i kasutamine (sh. eksport Excel'isse)

On seotud kõigi Eestis levinud pangaprogrammidega (TeleHansa, Microbanker, Telepank, Teleteenus, Solo)

Teised moodulid

See veebileht kasutab küpsiseid.
Privaatsustingimused

Selge